SHAGGY HALISI YIKAMA, TEMİZLEME VE GENEL BAKIMI

Halının daha uzun süre güzelliğini ve dayanıklılığını koruması için aşağıdaki önerilere uyulması tavsiye edilir.
Halı temizlenirken saçaklarından tutarak çırpılmamalı, dövülmemeli, mümkünse elektrikli süpürge ile düzenli olarak temizlenmelidir.
Deterjan, çamaşır suyu gibi kimyasal maddeler kesinlikle kullanılmamalıdır.


Gerektiği takdirde, arap sabunu ile temizlendikten sonra ıslak bir bezle silinip, havalandırılmalıdır.
Şehrazat Halı Yıkama Temizleme hizmeti yaptırırken, dikkat etmeniz gereken bir çok konuya biz sizler için dikkat ediyoruz. Tüm işlerinizi profesyonel kadromuzla, dürüst ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız..
Şehrazat Halı Yıkama Temizleme Hizmeti Fabrikası olarak, özenle çalışmamızı ilk günde ki gibi düzen ve özenle devam etmekteyiz.
Şehrazat Halı Yıkama Temizleme Yeni kampanyalarımız ve yeni fiyatlarımız için lütfen bilgi alınız..


Şehrazat Halı Yıkama Temizleme hizmeti işlemleriniz büyük bir titizlikle takip edilerek, yüksek teknolojili makineler ile hizmet verilmektedir.  Sadece telefonunuz ile hizmet alabileceğiniz; fabrikamız sizlere en iyi hizmeti sunmanın gayreti içindedir. Yıkama işleminin ardından halılarınız itina ile sıkma ve kurulama işleminden geçtikten sonra adresinize teslim edilmektedir.  Şehrazat Halı YıkamaTemizleme hizmetinde her müşteri, firmamız için çok önemlidir.


Şehrazat Halı Yıkama Temizleme hizmeti kampanyalarımız devam etmektedir, ayrıca en uygun fiyatlarla Şehrazat Halı Yıkama Temizleme hizmetimizden yararlanabileceksiniz.

                                                                                                            Copyright © 2010 sehrazathaliyikama.com Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                       webmaster:BD