Yerinde Köpük Sistemi
Özellikle zemini duvarda duvara halı kaplı olan mekanlarda halıyı bol su ile yıkamak ve sonra halıdaki suyu çekip kurutmak oldukça zaman alan ve halının çok çabuk yıpranmasını sağladığı gibi kalan suyun mekan içine hoş olmayan koku bıraktığı için kuru köpükle halı yıkama oldukça verimli etkili pratik çözüm getiriyor . Yaya trafiğinin çok yoğun ve devamlı olduğu mekanlarda hızlı kuruma özelliğinden dolayı tercih edilen temizliği kolaylaştıran teknoloji harikası özel bir yıkama sistemidir .
Bu sistem genelikle adını duyduğumuz ve bildiğimiz Türkiyedeki en lüks otellerde kullanılmaktadır. Aslında bizim için hem makine ekipmanı olarak hemde kimyasal olarak sulu sistemle Halı Yıkama yapmakdan daha külfetlidir . Birde bilirsinizki el temizleme jelleri piyasaya çıkmıştı . İnsan elini jelle temizlediği zaman elini suya sabuna dokunmadan temiz olduğuna kanaat getiremiyor . Biz firma yetkilileri olarak bu sistemi oturtmak için elimizden gelen gayreti gösterdik . Tanıtımlar yapmaya çalıştık . Hiç kimsede siz ne yapıyorsunuz diye sormadı . Bizimde aklımıza gelen şu oldu . Acaba halıya su değmeden temizlik olmazmı ? Halı Yıkama kuru köpüğü halıya verecen halılar tertemiz olacak bu düşüncelermi insanların kafasını karıştırıyor biz bunu çözemedik.

                                                                                                            Copyright © 2010 sehrazathaliyikama.com Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                       webmaster:BD